7 taktických důvodů, proč jste na internetu nevydělali první milion

7 Դիտումներ 424

7 taktických důvodů, proč jste na internetu nevydělali první milion

Zaregistrujte se a udělejte si super-prodejní stránky
saas.konverzky.cz/register

Nebo si domluvte strategickou konzultaci zdarma s námi
www.inizio.cz/objednavka-mark...

Մեկնաբանություններ

 1. J. P.
  J. P.
  25 օր առաջ

  amget.info/have/paWEzpR822SugZo/video.html ...vlevo dole co to komentuje - pravda o šaškárně INIZIO...

 2. Jenda Johny Johannes
  Jenda Johny Johannes
  28 օր առաջ

  Honzo, přestaň mazat komentáře, co se ti nelíbí 😀

  1. Jenda Johny Johannes
   Jenda Johny Johannes
   16 օր առաջ

   @Jan Nedvěd Vždyť také nikomu nic nenutím. :-)

  2. Jan Nedvěd
   Jan Nedvěd
   16 օր առաջ

   @Jenda Johny Johannes Zkuste být skromnější a nenuťte seriózním zákazníkům, co si mají myslet a že musí myslet jako Vy :-) Mně se směje hodně lidí. Mají na to právo. Ať se každý směje rád a hodně. Je to zdravé.

  3. Jenda Johny Johannes
   Jenda Johny Johannes
   23 օր առաջ

   ​@Jan Nedvěd Realita je taková, že můj komentář asi 12x zmizel, než tu konečně zůstal v tomhle vlákně. Na Facebooku moje komentáře také mizely a mnohde jste raději komentáře zakázal, protože, světe div se, byly z většiny negativní. Možná na to máte člověka nebo algoritmus, takže to neděláte přímo Vy, ale negativní odezvě se zjevně bráníte. Seriózního zákazníka odradí, když mu nabídnete pofidérní hodnotu (a že všechno, co jsem u Vás v kampani viděl, pofidérní hodnotou bylo) za odevzdání emailové adresy (každý si totiž umí spočítat, že mu na ni nepošlete jen pozvánku na "webinář"). Všechny vaše webináře zdarma, které "právě začínají" a i když se tak tváří, vůbec nejsou live, všechno to oblbování, kterého se na svých zákaznících imrvére dopouštíte, je ve výsledku vždy jen a pouze reklamou na Konverzky. Oblbujete lidi, protože je chcete za peníze učit, aby také oblbovali lidi, a ještě jim k tomu chcete prodat platformu. Kdyby všichni dělali marketing jako Vy, bude internet fakt otravný místo. Všichni mí známí, kteří vaše videa znají, se vám smějí. Nečekám, že na základě mých komentářů změníte svůj byznys model a začnete se chovat seriózně. Ale i tak jsem Vám chtěl dát upřímný feedback, protože je možné, že lidé kolem Vás se Vám zdráhají říct, jak směšně se prezentujete. A pokud by moje zpětná vazba pomohla odradit i jen jednoho Vašeho potenciálního klienta a ušetřit mu vyhozené peníze a jeho důstojnost, stálo to za to. Mimochodem, co ta korektura, dohodnem se?

  4. Jan Nedvěd
   Jan Nedvěd
   24 օր առաջ

   V životě jsem žádný komentář nesmazal. Seriózní zákazníky odradí, když mluvíte a prezentujete blbosti. O designu či délce nadpisu to moc není. Můžete mi věřit, že naši zákazníci jsou velmi seriózní a chytří lidé. Právě díky tomu, že jsou chytří, tak je ani moc nezajímají podobné komentáře, jako píšete Vy.

  5. Jenda Johny Johannes
   Jenda Johny Johannes
   28 օր առաջ

   Honzo, to je blábol! Přistávací stránky, které si za peníze můžu "naklikat" u tebe v konverzkách, seriózní zákazníky odradí, protože neodolatelná nabídka v nadpise přes půl obrazovky je buď k smíchu, nebo vyvolá dojem, že jde o šmelinu. Tvoje podbízivé emaily, které na takto získané emaily posíláš, čtu už dlouhou dobu a královsky se u toho bavím. Čteš je někdy po sobě, nebo jen něco narychlo nakydáš do emailu a hned to posíláš? Nabízím ti (ZADARMO!), že ti budu dělat jazykovou korekturu. Měl bych tak exkluzivní možnost si všechny tvoje cancy přečíst jako první, což sice vůbec nic neznamená, ale chci to! Tenhle druh byznysu, jak ho ty prezentuješ, je dávno out. Svou klientelu si asi najde, ale rozhodně to není recept na úspěch. A ty sám jsi na oltář svého byznysu položil veškerou svou důstojnost, což je cena, kterou zaplatí jen ten, kdo je opravdu hodně zoufalý. (Schválně, jak rychle budou u tohoto videa zakázané komentáře, jako u ostatních tvých videí.) Tenhle komentář sem dávám už poněkolikáté, protože Honzovi se zjevně nehodí a tak ho maže.

 3. baribul
  baribul
  Ամիս առաջ

  Takovéhle reklamy jsem viděl na internetu ještě v době dial-upu, tedy ne českém, ale zahraničním internetu. Překvapuje mne, že se to používá dodnes. Vždy to ve mě vyvolávalo nedůvěru a podvod. Jakkoli to myslíte v dobré víře. Přijde mi to vždy podezřelé.

  1. Jan Nedvěd
   Jan Nedvěd
   Ամիս առաջ

   Mně přijde OK mluvit o tom, co lidé skutečně chtějí. Lidé nechtějí "ovládnout" marketing. Chtějí prostřednictvím marketingu vydělat více peněz. Ideálně miliony. Tak neplácám a jdu k věci. Podnikatelé a skuteční manažeři to ocení. Ostatní ať si o tom myslí, co chtějí. Ukazujeme skutečná čísla, ověřené způsoby a případovky.