Prodávejte jako ŠÍLENCI!

0 Դիտումներ 1.7հզր

Odkaz na Konverzky.cz:
www.konverzky.cz/
Odkaz na INIZIO Akademii:
inizio-academy.teachable.com/p/zaklady-digitalniho-marketingu
Dnes o dvou knihách, které jsem přečetl. Sell like crazy (dle toho název dnešního videa) od Sabri Subyho a pak Traffic secrets od Russella Brunsona.
Obě knihy jsou drahokamy, nicméně Vy na 99 % využijete hlavně první jmenovanou. Více ve dnešním videu.

Մեկնաբանություններ

 1. Jakub Novotny
  Jakub Novotny
  10 ամիս առաջ

  Honzo zcela bez urážky, jsem váš velký fanda a spokojený zákazník, a už dávno jsem se naučil nehodnotit lidi podle vzhledu / oblečení / podobných povrchností. Ale už několikrát jsem si také všiml, že to lidi v komentářích kritizují (což chápu - pro spoustu lidí tohle stále ještě důležitá kritéria jsou) a tak jsem se na to začal taky trochu dívat. A přijde mi, že jedete nějaký sociální experiment, jak hodně svou vzhled dokážete odfláknout a stejně něco prodat. Např. zde vytahané trčiko, neoholený, občas si tak trochu unaveně podpíráte hlavu... Prostě podle klasických standardů ne moc profi. Mám pravdu nebo ne? Je to všechno úmyslně? Čekám kdy přijdete s videem typu "čtvrt roku jsem se oblékal jako trhan a stejně vydělal XX milionů Kč"... Každopádně držím palce, jsem rád, že jsem vás našel a mohu se od váš učit!

  1. Jan Nedvěd
   Jan Nedvěd
   9 ամիս առաջ

   @Jakub Novotny testoval jsem to. Balení zvyšuje hodnotu, ale v mém případě ne o tolik, aby se mi vyplatilo balit :-) Pokud mám natočit video za 30 minut, které vydělá 10,000 Kč a video, které vydělá 15,000 Kč bych měl připravovat 3 hodiny, raději udělám to první a ušetřené 2,5 hodiny vložím do něčeho cenějšího.

  2. Jakub Novotny
   Jakub Novotny
   9 ամիս առաջ

   @Jan Nedvěd jasně to zcela chápu. Jen je k zamýšlení, jestli "balení" není součásti hodnoty výrobku a nemá tím pádem vliv na výkonnost. Ale to už je na vás, za mě to byl jen podnět k úvaze protože jsem jeden z těch, koho zajímá jen ten velmi kvalitní obsah. Možná by bylo zajímavé vzít část vaší populace kontaktů a zeptat se jich, abyste aspoň měl představu kolik je lidí jako vy a já (obsah nad formou), a kolik je lidí druhého typu (chci obsah i formu).

  3. Jan Nedvěd
   Jan Nedvěd
   9 ամիս առաջ

   stejně jako vy, tak i ostatní naši zákazníci stojí o hodnotu, informace. Neprovozujeme life-style agenturu. Jsme výkonnostní firma a každá marnivost, která odvede pozornost od cíle Vás trochu brzdí.

 2. Jakub Novotny
  Jakub Novotny
  10 ամիս առաջ

  výborné video!

 3. Mia Drazilova
  Mia Drazilova
  10 ամիս առաջ

  Videla som Vasu reklam pre random videom na AMget, kde rozpravate o social media marketing. Len som Vam chcela povedat, ze ak chcete zaujat, snazte sa urobit tie videa kvalitnejsie :) takto na mna posobite absolutne neprofesionalne, aj ked moste byt kvalitni. Not sure the ad works the way you wanted :)

  1. Jenda Johny Johannes
   Jenda Johny Johannes
   2 ամիս առաջ

   @Jan Nedvěd Když se nebude třást obraz, fakt to pozornost diváků neodvede. Právě naopak, to roztřesení je děsně rušivé. Nebuďte líný a pořiďte si aspoň stativ. Projevte tím trochu úcty svým divákům.

  2. Jan Nedvěd
   Jan Nedvěd
   9 ամիս առաջ

   Díky Mio. Na to jsem příliš líný a odvádělo by to pozornost (mojí i diváků) od informací uvnitř videa.

 4. Jáchym Bednář
  Jáchym Bednář
  10 ամիս առաջ

  m.amget.info/have/gW941KdstHbTlKY/video.html

  1. Jakub Novotny
   Jakub Novotny
   9 ամիս առաջ

   @Jan Nedvěd jasně, máte pravdu, sem tam se neudržím, ale rozumím tomu, že jen ztrácím čas. Ale díky za uznání

  2. Jan Nedvěd
   Jan Nedvěd
   9 ամիս առաջ

   @Jakub Novotny Jakube, vážím si toho, že nás chráníte. Ale bojovat s lidmi, kteří stejně neposlouchají, je sice obdivuhodné, ale "donkichotské" :-)

  3. Jakub Novotny
   Jakub Novotny
   10 ամիս առաջ

   tohle ale není falešný guru, těch já viděl už plno v USA, člověk když dává pozor, tak je snadno nachytá při lži nebo upravené pravdě, např. právě ten Kevin David, který se objeví pár sekund po kliknutí na vaše video. Ale Honza / Inizo je vidět, že ví o čem mluví, má to nadřené a vypilované. Prosím uveďte z čeho soudíte, že je to "falešný guru"? Jestli to pro vás tedy není jen taková zábava lidi obviňovat (i když jen takto nepřímo odkazem na podobné video)

 5. Kotelna
  Kotelna
  10 ամիս առաջ

  100 shlédnutí..... no nějak to vypovídá o tom, že ty sračky o kterých hovoříš nefungují..... :-D

  1. benediktusok
   benediktusok
   6 ամիս առաջ

   @TheAnon002 ved melie sracky. Pre hlupych kral.. pre inteligentnych a uspesnych je nepotrebny element... tento pan...

  2. TheAnon002
   TheAnon002
   9 ամիս առաջ

   A ty budeš asi profesional, že? A úplne rozumieš tomu čo hovorí a vieš to lepšie, že? Alebo si obyčajný zamestnanec ktorý nepodniká a len si mal potrebu napísať nejaké hovná na internet?