Rafinováni Copywritingu - Uniklá lekce z INIZIO Akademie

12 Դիտումներ 385

Nejste ještě členem INIZIO Akademie? Zde se můžete připojit:
inizio-academy.teachable.com/...

Potřebujete, aby se o vaše reklamy a texty někdo postaral za Vás? Pokračujte zde:
www.inizio.cz/objednavka-mark...

Մեկնաբանություններ

 1. Zahra S
  Zahra S
  3 օր առաջ

  Zastavila jsem na 8:05. První věta tohoto "Post Scriptum" by muselo být začátkem. Možná druhá věta "I v době kříže dosáhnou větší zisk díky Náše reklamní služby. Naše služby jsou dostupní i pro Vás." Třeba. 2 minuty

 2. Ivan Mahalel
  Ivan Mahalel
  9 օր առաջ

  Děkuji za další skvělé video Honzo, těch závistivých a neúspěšných pitomců dole si nevšímejte🙂👌

 3. Jenda Johny Johannes
  Jenda Johny Johannes
  19 օր առաջ

  Nejsem vytrvalý troll, jak by Honza Nedvěd rád tvrdil. Jsem někdo, kdo Honzu dlouhou dobu sleduje a studuje. Chtěl bych ušetřit peníze zoufalým podnikatelům, aby je nadarmo neutratili za Honzovy pofidérní služby. Chtěl bych taky ušetřit emailové schránky svých spoluobčanů před tunou spamu, který Vás Honza bude učit posílat. Chtěl bych, aby podnikatelé svým zákazníkům nelhali. Honzu už to neodnaučíme, ale vy se to od něj neučte.

  1. Jenda Johny Johannes
   Jenda Johny Johannes
   21 ժամ առաջ

   ​@Jan Nedvěd To, že nemám v účtu jméno a příjmení (i když jméno lze odvodit), nic neubírá ne relevanci mé kritiky (což není totéž co hejt) vašich postupů. Nabízel jsem Vám, že Vás vezmu v Praze na pivo, abyste se mohl se svými kritikem seznámit tváří v tvář, ale na to jste nereagoval. Vám stačí všechnu kritiku odmítnout s tím, že jde o anonymní účet. Kdybyste se raději vyjádřil k tomu, proč svým zákazníkům lžete a proč to radíte i svým klientům... A mimochodem, mých komentářů pod vašimi videi na FB i na youtube zmizelo už nemálo 👎

  2. Jan Nedvěd
   Jan Nedvěd
   13 օր առաջ

   @Lenka Kateřina Bízová zeptejte se raději lidí, kteří si Akademii nebo naše další produkty koupili. A Lenko, víte, že u všech našich produktů (včetně Akademie) máme nepodmíněnou garanci vrácení peněz? To bychom si nemohli dovolit dávat, kdyby naše produkty nebyly fakt dobré. Víte co? I když je to asi delší dobu, co jste si produkt koupila, klidně vám tu garanci prodloužím o další měsíc. Prostě se podívejte a když se Vám to nebude zdát, napište a vrátíme vám peníze. Všimněte si, že všichni naši hejtři píšou z anonymních účtů a nebo si nikdy od nás nic nekoupili. A stejně jim tu nemažeme komentáře. :-)

  3. Jenda Johny Johannes
   Jenda Johny Johannes
   14 օր առաջ

   ​@Lenka Kateřina Bízová Konkrétně je například lež, když Honza předstírá, že webinář, který jede ve smyčce každých 15 minut, je live a že na jeho konci bude odpovídat na dotazy, které v průběhu webináře pošlete. Ve skutečnosti je číslo aktuálně připojených lidí zcela imaginární a vaše dotazy padají kamsi do černé díry, Honza na konci předtočeného videa odpovídá na jakoby vybrané dotazy, které ale vůbec nepochazí od reálných diváků webináře. Za lež považuji i označení webinář, protože jediná informační "hodnota" spočívá v nabídce zakoupení placeného kurzu, popř. Konverzek. Nejedná se tedy o kurz, ale o hodinu a půl dlouhou reklamu, kterou by si nikdo nepustil, kdyby se nejmenovala webinář. Lež je také countdown s výhodnou nabídkou, který se tváří, že zdánlivě výhodná cena platí jen po velmi omezenou dobu a pak už bude produkt jen dražší. V reálu kdykoli na odkaz kliknete, běží countdown zase od začátku. Ale Honza vám bude ve videích tvdit, že to musíte stihnout. A taky bude tvrdit, že kurz už opravdu brzo zdraží. A tak dále, a tak podobně. V tom všem, co jsem od Honzy za poslední rok viděl a četl (asi 80 emailů v mailové sekvenci navazující na přihlášení na webinář) by se toho našlo víc, ale tohle jsou takové pěkně názorné a snadno prokazatelné ukázky toho, že Honza své potenciální klientele neříká pravdu. A to nikdy není dobrý signál u člověka, který vám něco nabízí. :-)

  4. Lenka Kateřina Bízová
   Lenka Kateřina Bízová
   14 օր առաջ

   @Jenda Johny Johannes prosím co konkrétně je u INIZIO/Jana Nedvěda lež? .. studuji online videa zdarma již více než rok .. (ke studiu konkrétního koupeného produktu jsem se zatím nedostala) .. tak nevím jestli intuice nebo prostě jen já prokrastinuji .. nebo jsem možná spíše jen podnikání potřebovala rozjet organicky .. ale váhám a Vy píšete o lži .. co vnímáte jako lež?

  5. Jenda Johny Johannes
   Jenda Johny Johannes
   16 օր առաջ

   @Jan Nedvěd To jste mi moc neodpověděl, ale nevadí. :-) Vaše zákazníky nehodnotím (dokud nezačnou dělat marketing stejně trapně, vlezle a lživě jako Vy).

 4. J. P.
  J. P.
  25 օր առաջ

  amget.info/have/paWEzpR822SugZo/video.html ...vlevo dole co to komentuje - pravda o šaškárně INIZIO...

  1. Jan Nedvěd
   Jan Nedvěd
   24 օր առաջ

   Vy jste hrozně vytrvalý troll. :-)