"Fotbalová evoluce přinesla novou diskusi, situace okolo Slavie je nechutná," říká Vladimír Šmicer.

Promluvme si
233 Դիտումներ 18հզր

Vítáme vás u dalšího videa na kanále Promluvme si! V dnešním rozhovoru se na okamžik vzdálíme od politiky jako takové. Naším hostem je totiž česká fotbalová legenda a hlavní tvář hnutí F-evoluce, pan Vladimír Šmicer! Budeme hovořit právě o hnutí F-evoluce, které si klade za cíl očistit fotbalové struktury v České republice, nebo také o mediálně hojně propíraném utkání mezi pražskou Slavií a skotskými Rangers. Věříme, že se vám bude tato tématická změna líbit a přejeme příjemný poslech!

Promluvme si je pravidelný internetový pořad, který přichází s konceptem rozhovorů, ve kterých se snaží představit osobnosti české politické scény z osobnějšího pohledu. Naším cílem není hosty prvoplánově konfrontovat, ale spíše si s nimi promluvit v uvolněné atmosféře nejen o politice, ale také o jejich příbězích, zálibách, nebo kauzách.
Zakládáme si na objektivitě a vyváženosti. Našimi hosty jsou osobnosti z různých politických stran napříč celým spektrem, a ke každému je v rámci rozhovoru přistupováno se stejnou vážností.
Jestliže vás rozhovor zaujme, budeme velice rádi, když nás podpoříte likem, komentářem, případně sdílením naší práce mezi své známé. A pokud nechcete, aby vám utekly další rozhovory se zajímavými hosty, odebírejte náš kanál.

Náš tým!
Petr Klouček - moderátor
Marek Švejcar - kamera, střih
Daniel Karol - scénář
David Tyl - scénář

Spojte se s námi i na sociálních sítích, kde naleznete nejnovější informace ohledně nových rozhovorů!
Facebook: promluvmesio...
Twitter: Promluvmesi?s=09 .
Instagram: promluvme.si
E-mail: promluvmesiofficial@gmail.com

Մեկնաբանություններ

 1. Tomáš Tejral
  Tomáš Tejral
  7 ամիս առաջ

  Šmycer je ze skupiny hooligans rwd

  1. Ucucucrara Usuahaha
   Ucucucrara Usuahaha
   3 ամիս առաջ

   Ty si skupina

 2. Jan VanImpeDefenseHill
  Jan VanImpeDefenseHill
  7 ամիս առաջ

  Papaláš ŠMICER..

 3. Milan Wolfi
  Milan Wolfi
  7 ամիս առաջ

  Kde je vůle tam jde vše.Změnu to chce v celý společnosti aby si děti mohli jít čutat ven jako my co jsme se narodily kolem roku 1980.Běhali jsme celý den venku a domu se vraceli na svačinu a pak zas ven. Tak se našli talenty.Jak máme mít fotbalisty na světový úrovni když malý kluci si ani fotbal nezkusí.A to platí i v hokeji.

 4. Martin Martin
  Martin Martin
  7 ամիս առաջ

  Je to neveritelny! Vychodoevropskej klub si dovolil vyhrat nad panybohy Skoty? A jeste na domaci pude? Vedi tam vubec co je sport? Cest? Ucta?

 5. Arnošt Hytych
  Arnošt Hytych
  7 ամիս առաջ

  Vladimire...velkej posun! Chvalim za tento rozhovor. Asi nejen ja, by si Vas pral na vyssim pocte nez jen ve VV FAČRu.

 6. Pierr89
  Pierr89
  7 ամիս առաջ

  Šmíca je borec..

 7. Roland Moder
  Roland Moder
  7 ամիս առաջ

  Hlavne treba liezť do riti západnej Európe že smicer

 8. Julius Balajti ml.
  Julius Balajti ml.
  7 ամիս առաջ

  Změna myšlení je to nejtěžší ve všem co se dělá špatně a změna je nutná. Šmicer je legenda, marka Českého fotbalu, ale myslím, že on sám si je vědom, že není ten správný lídr.Fotbalová struktura vychází z jednoduchosti a zároveň z obrovské. složitosti. Důkazem je více jak 30 leté korupční prostředí ve kterém se náš fotbal pohybuje. Šmicer byl jeho součástí jako funkcionář a já se ptám "Kolikrát v době kdy pracoval na Fačru otevřeně mluvil o korupci a o tom, že je něco špatně?" Pokud se mlčí tak se souhlasí. Podle mě vytvoří novou strukturu která nebude tak kriminálně založená ale bude protěžovat své koně, bývalé spoluhráče působící v klubech a tím vlastně pokračovat v tom co je. Jsem přesvědčený o tom, že by se Šmicer nikdy nesnížil k podvodům ala sázky, falešné faktury. Je to slušný chlap a vynikající fotbalista ale ne manager a lídr.Pokud si myslí že si vytvoří team s Lípou a Řepkou kteří na svazu dělali déle a o to déle mlčeli, tak to je chyba hned na začátku. Navíc Lípa dnes nikde neprezentuje, že pracoval v Plzni(jeho rozhovor kde popisuje svou kariéru a na Plzeň nějakým zázrakem zapoměl) , která je líhní korupčníků. Řepka se uklidil do Teplic a vyčkává co Šmicer dokáže aby se pak svezl s tím, že se na jeho kariéru na FAČRU zapomene.Je přeci zajímavé, že třeba Teplice měli výhrady a nemlčeli ohledně fungování Fačru, ale generálního sekretáře následně zaměstnají ten se nacpe zpět na FAČR aby pak k Teplicím přistupoval jako nezávisle? Mohu vše vidět blbě, ale já jim prostě nevěřím.

 9. Bran5784
  Bran5784
  8 ամիս առաջ

  proc se nikdo nezepta jestli s tim jak to smeruje ten vyvoj ohledne vnimani rasismu a podobnych veci, je pro dotycneho ok, jeslti souhlasi s tim kam se to smeruje, jestli souhlasi s tim ze prakticky se nekdo z rasismu narkne a uz je na nej poradan hon jako ve stredoveku na carodejnice , tohle bych rad slysel, aby na to pan Smicer odpovedel

  1. Ondřej Středa
   Ondřej Středa
   7 ամիս առաջ

   @peacemaker warrior on to nechce slyšet sám od sebe, ale od člověka, kterej má určitou vůli někam vézt český fotbal:) ať už morálně, nebo přímo... A já bych to taky rád věděl.. jestli má koule nebo nemá a podřídí se při každým našlápnutí z UEFY. Kdo odsuzuje lidi bez důkazů je fašoun(a kdo se na tom podílí byť jenom mlčenim nebo mlženim není ve finále o nic lepší), ne člověk co má rád svoji zemi kámo

  2. Milan Wolfi
   Milan Wolfi
   7 ամիս առաջ

   @peacemaker warrior Doporučuji si nastudovat kdo byl kukluxklan.My jako Česi jsme byli nacismem zotročení a bojovali proti němu.To nemá s timhle nic společného.Dopuručuji ti nastudovat např.U.S.A.organizaci Nation of Islam.Rasismus bílý lidé nevymysleli ale zrušily ho.Nation of Islam je ideologie skrytá za náboženství v které černoši věří ve svoji nadrazenost a mají na svědomí vraždy bělošských žen můžu i dětí.A ty mi tu budeš patlat nacismus a rasismus což sou dvě rozdílný věci

  3. Milan Wolfi
   Milan Wolfi
   7 ամիս առաջ

   @peacemaker warrior Nácek? Protože si nechce nechat líbit útlak a hon na tkzv.bílou nadvládu a vše se svede na rasizmus.

  4. peacemaker warrior
   peacemaker warrior
   7 ամիս առաջ

   @Bran5784 Bohužel vidím že vůbec nemáte přehled. To vy mladší už ani nevíte kdo to byli náckové a čeho se dopustili nejen ve válce ale i v míru během kuk kukklux klanu v Americe. Doporučuji studovat a nezapomínat. Kdyby jste měli výhrady. Rád vás pozvu na návštěvu do afroamerické party skvělých lidí.

  5. dafyduck79
   dafyduck79
   7 ամիս առաջ

   Pretoze ak nepoklajnes pred ciernym, tak si skrytej nacek, mas to tu hned v diskusii Aktualne sa tej temy kazdy boji, lebo sa nechce profesionalne odpisat :(

 10. Dave Hanzo
  Dave Hanzo
  8 ամիս առաջ

  Vladimír Šmicer jako vždy velmi příjemný a s nadhledem. Ten člověk si něčím ve svém životě prošel, v českém fotbale potřebujeme víc takových osobností. Kvalita pořadu se neustále zvedá a jsem rád za prvního nepolitika v Promluvme si, jen tak dál.

  1. Jaroslav Jaroslav
   Jaroslav Jaroslav
   7 ամիս առաջ

   Vízek:volal mi Šmíca že mám vsadit proti Liverpoolu takže jdi do hajzlu ..je to stejná pakáž jako Berbr..

 11. Zdenek1960
  Zdenek1960
  8 ամիս առաջ

  Pořad se povedl, líbil se mi. Vláďovo vystoupení věcné, argumentace ohledně F-evoluce i aféry, kterou vymysleli Rangers bez emocí, výstižná, jasná. Díky a přeji všem pěkný den.

  1. Promluvme si
   Promluvme si
   8 ամիս առաջ

   Děkujeme, vám také!

 12. Filip
  Filip
  8 ամիս առաջ

  Super 👍

  1. Promluvme si
   Promluvme si
   8 ամիս առաջ

   Děkujeme!